תמיכה טכנית
packagemodinner_3
שירות גיבוי מקוון BacKIT2.net
packagemodinner_2
 

סטארט-אפ 3 - תחום עיבוד וידאו

חברת סטארט-אפ המפתחת מוצר לעיבוד כמויות וידאו גדולות והצגתן בצורה תמציתית ביקשה מאיתנו 3 דברים: 1) לעזור לה להיות "רזה" ככל האפשר בתלותה בחומרה, 2) להיות יעילה בתקצוב וביצוע ה IT שלהם, 3) להיות יועצים טכנולוגייים למחלקות הפיתוח והבדיקות בנושאי IT הקשורים למוצריהם. חברה זו משתמשת במודל ה ITaaS שלנו.

  1. כל מערכות המחשוב של החברה יושבות בענן של ביטק ובאתר הלקוח במודל שכירות. החברה משלמת תשלום קבוע ומקבלת שרתים וירטואליים לטובת: AD, File Services, Team Foundation Server for R&D, Sharepoint Server, Exchange Server
  2. רוב רישיונות הארגון משולמים בתשלום שכירות חודשי על-פי הצורך ומנוהלים בפורטל הלקוחות של בי-טק.
  3. איש סיסטם ותמיכת משתמשים מגיע במשרה חלקית לאתר הלקוח לטיפול בצרכים המשתנים של המפתחים.
  4. מומחה סיסטם במשרה חלקית מגיע לייעוץ למחלקות הפיתוח וה QA בנושא אינטרגציית המוצר של החברה עם שותפיה ובהקמת מעבדה בתשתית וירטואלית לבדיקות.
  5. מנהל IT בכיר המגיע אחת לתקופה לישיבות סטאטוס עם נותני השירות, מנהלי המחלקות והנהלת החברה לניהול שוטף של משימות וחשיבה אסטרטגית להמשך העבודה.
  6. עזרה ברכש ציוד ותוכנות ומציאת המוצר המתאים ביותר במחיר המתאים ביותר לארגון.

במהלך עבודתינו עם החברה עמדנו בדרישותיה ויצרנו עבורם מערכת מחשוב שניתן לכמת אותה ולנהל אותה לפי צורך וזמינות והורדנו את שכבת הטכנולוגיה אל מאחורי הקלעים. כיום מנהלי החברה מקבלים את כל מערך המחשוב הארגוני (תשתיות וכח-אדם) כשירות ויכולים לנהל על-פי צרכים ולא על-פי טכנולוגיה. העובדה כי כל צורך העולה מקבל תשובה הולמת ומיידית מגבירה את הבטחון של ההנהלה במודל ובביצועו.