תמיכה טכנית
packagemodinner_3
שירות גיבוי מקוון BacKIT2.net
packagemodinner_2
 

אנו מאמינים כי מערכות מידע וטכנולוגיית המידע הן מכפיל הכוח של הארגון. ניהול נכון של מערכות המידע מעצים את הארגון ועוזר לו להתמקד בעסקיו האורגניים.

תפקיד הIT לקשר בין חלקי הארגון השונים, לשפר את יכולת המנהלים בארגון להבין מה קורה אצל המקבילים אליהם ולקיים סינרגיה. מערכות וטכנולוגיות מידע חכמות, פשוטות וזמינות, מחזקות ומכפילות את ערך הארגון ואת יכולתו לצמוח.

להלן מספר דוגמאות כיצד עזרנו להנהלות להתמודד עם ניהול מערכות וטכנולוגיות המידע:

  • בחברת סטארט-אפ צעירה בעלת גידול משמעותי מימשנו את חזון ה ITaaS והפרדנו את הצורך של הארגון לקבלת שירותי מחשוב מהצורך בהשקעות חד-פעמיות פנימיות. כל שרתי הארגון מנוהלים כענן פרטי משולב בחוות שרתים ובמשרדי הלקוח ושירותי המומחה של אנשי IT ניתנים על-פי צורך מדויק וללא בזבוז של כח-אדם.
  • בחברת סטארט-אפ טכנולוגית יעצנו להנהלה על מעבר למערכות שיתוף מידע ארגוני אחידות, הגדרת SLA למחלקת המחשוב וייעוץ אסטרטגי למערכות המידע החיצוניות לשנים 2011-2012.
  • בחברת היי-טק מבוססת בעלת מספר מחלקות פיתוח ביצענו סקירת צרכים והכנו דו"ח לההנהלה לקראת בחירת מערכת חדשה לניהול קוד וניהול משימות מחלקות הפיתוח.
  • בחברה תעשייתית גדולה ביצענו תכנון אסטרטגי לטכנולוגיות המידע ולמעבר לוירטואליזציה כולל בחינת הפתרונות, בחירת הפתרון המתאים וביצוע פרויקט מעבר לוירטואליזציה.

נשמח לספר לכם עוד על פרויקטים אלו ואחרים וכיצד תוכלו לשפר את יכולות ניהול טכנולוגיות המידע של ארגונכם. ליצירת קשר אנא לחצו כאן.